Olvasóink értékelése: / 2
ElégtelenKitűnő 

Iskolánk 11/A osztályos tanulója, Schwarczinger János nagyszerű eredményével az országos 16. helyen végzett a 2015/2016. tanév matematikaversenyén. Gratulálunk a kiváló eredményhez diákunknak és Perger Ilona tanárnőnek!

A  Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei helyezettjei iskolánkból (1-15.):
1. Schwarczinger János (11.) - Felkészítő: Perger Ilona
2. Gaál Attila András (9.) - Felkészítő: Ferencziné Becske Ibolya
4. Kiss Dániel (10.) - Felkészítő: Perger Ilona
5. Koszorús Dóra    (11.) - Felkészítő: Perger Ilona
6. Acsai Roland (9.) - Felkészítő: Perger Ilona
8. Kovács Bence (    11.) - Felkészítő: Perger Ilona
12. Kátai Máté (11.) - Felkészítő: Perger Ilona
14. Horváth Gergő (9.) - Felkészítő: Ferencziné Becske Ibolya
15. Vörös Balázs (9.) - Felkészítő: Perger Ilona

Szépen szerepeltek továbbá (16-40. hely): Illés Dominika, Semenszki Cintia, Dósa Attila, Takács Noémi, Szabó István, Tihanyi Bence, Modroczky Ferenc, Mózes Krisztián, Kocsis István, Tyukos Máté, Gősi Gábor, Sereg Gergő, Korcsmáros Márton, Szitovszky Debóra, Babai Márk, Szerényesi Szabolcs, Stummer Márk, Pék Kitti, Pálinkás Gábor, Palkovics Vanessza és Simcsik Patrik.

Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez tanítványainknak és a felkészítő pedagógusoknak, Ferencziné Becske Ibolya, Perger Ilona, Udvari Éva tanárnőknek és Birkás György tanár úrnak!

IWIWGoogle bookmarkFacebook