Olvasóink értékelése: / 1
ElégtelenKitűnő 

Az év utolsó tanítási napján iskolánk diákjai karácsonyi műsorral készültek, mely több hetes előkészületet vett igénybe.

A színdarabhoz ugyanis a diákok rajzolták és festették a hátteret. Az étteremben Nikovics tanár úr vezetésével készült a  díszlet, melyet a lelkes diákok és néhány szintén lelkes tanár kolléga készített.

Az előadás karácsonyi témájú versekkel kezdődött, majd a diákok egy kis csoportja a Legyen hó című dal éneklésével kedveskedett társaiknak. A műsor zárásaként egy rövid színdarabot láthattunk a tanulóktól.

A műsorban részt vevő tanulóink: Fekete Krisztián (1/9/A), Hőgye Zsombor (1/9/A), Tóthi Vivienn (10/B), Illés Dominika (11/B), Kökönyei Krisztina (11/B), Molnár Sándor Maximilián (11/B), Sebály Attila (11/B), Máté Virág Netta (11/B), Schwartzinger János (11/A), Szécsi Henriett (11/A), Molnár Valentin (12/A), László Mihály (1/9/B), Orsós Márk (1/9/B), Rönczös Balázs (1/9/B), Bogdán Dávid (H/II/2/A), Bogdán Dániel (H/II/2/A), Ignácz Klaudia (H/II/1/A), Kalmár Tímea (H/II/1/A).

A díszlet megalkotásában segítettek: Hőgye Zsombor (1/9/A) Fekete Krisztián (1/9/A), Fábri Krisztián (1/9/A), Vörös Balázs (1/9/A)

A technikai segítséget Kiss Milán és Vágner Márk 11/A osztályos tanulóknak köszönjük.

A  karácsonyi műsorban szereplő diákok, valamint azok, akik a díszlet megalkotásában segédkeztek, igazgató dicséretben részesülnek.

A műsort összeállította, betanította: Jucz Janka és Perger Ilona tanárnők.
A fotókat Perger Ilona tanárnő és Vörös Tamás 12/A osztályos tanuló készítette.

A program az FGSZ Földgázszállító Zrt. támogatásával valósult meg.

P. I.

IWIWGoogle bookmarkFacebook